top of page

Čokoládová masáž je smyslným zážitkem, který spojuje relaxaci a potěšení. Při erotické masáži čokoládou je používána vysoce kvalitní hořká čokoláda, která se rozpouští do hladké tekutiny.

Masérka začíná tím, že hřeje čokoládu na příjemnou teplotu, aby byla příjemná na dotek. Poté pomalu nalévá tekutou čokoládu na tělo masírovaného, začínaje od krku a postupně se pohybující dolů po celém těle.

Prsty masérky se pohybují po těle s jemnými, hladkými pohyby, roztírajícími čokoládu do pokožky. Vůně čokolády se šíří vzduchem, což přidává další rozměr smyslovému zážitku. Masážní pohyby jsou kombinovány s lehkým tlakem a škrábanci, které podporují relaxaci a uvolňování napětí.

Teplá čokoláda má blahodárné účinky na pokožku. Obsahuje antioxidanty, které pomáhají revitalizovat pokožku a stimulují produkci kolagenu. Tělo se dostává do stavu uvolnění a rozkoše, zatímco vůně čokolády působí jako afrodiziakum, podporující smyslnost a vzrušení.

Erotická čokoládová masáž je tedy jedinečným způsobem, jak prozkoumat smyslnost a zlepšit intimní zážitek. Je důležité komunikovat se svým partnerem nebo masérem o svých hranicích a představách, aby se zaručila vzájemná pohodlnost a respekt.

Nuru.jpg

Servis na úrovni prémiových hotelů: bavlněné župany a pantofle, hypoalergenní oleje (včetně bez zápachu), značkové sprchové gely, regulace teploty a vůně.

bottom of page