top of page

Nuru masáž je jedinečným a smyslným zážitkem, který se odehrává na speciálně připraveném lehátku či matraci. Zde je základem speciální nuru gel, který se aplikuje na tělo maséra i klienta. Gel je vyroben z mořských řas a má kluzkou konzistenci, která umožňuje plynulé a smyslné pohyby.

Během masáže masérka klouže po vašem těle pomocí svého těla, přitom využívá své hladké a pevné doteky, které vytvářejí intenzivní a smyslný kontakt. Její doteky jsou prováděny s jemností, láskou a plnou pozorností, aby vás přivedla do stavu hluboké relaxace a vzrušení.

Masérka využívá různé techniky, jako je kroužení, tlakové body a škrábání, aby stimulovala vaše smysly a uvolňovala napětí ve vašem těle. Klouzání těl a pohyb vytvářejí vlny smyslnosti, které procházejí celým vaším tělem a přinášejí pocit hlubokého spojení a rozkoše.

Během nuru masáže je důležitá vzájemná důvěra a respekt mezi masérkou a klientem. Je důležité komunikovat o svých představách, hranicích a přáních, aby se masáž přizpůsobila vašim individuálním potřebám a pohodlí.

Nuru masáž je velmi intimní a vzrušující zážitek, který se zaměřuje na spojení těla, mysli a smyslů. Je to cesta k relaxaci, vzrušení a hlubokému uvolnění.

Nuru.jpg

Servis na úrovni prémiových hotelů: bavlněné župany a pantofle, hypoalergenní oleje (včetně bez zápachu), značkové sprchové gely, regulace teploty a vůně.


 • 30 min

  1 800 českých korun

 • 1 hod

  2 200 českých korun

 • 1 hod 30 min

  3 100 českých korun

 • 45 min

  2 000 českých korun
bottom of page