top of page

Nuru masáž (tělo na tělo)

Tato masáž je kontaktnější než klasická erotická masáž a využívá techniky tělo na tělo. Masérka se po vás bude klouzat celým svým tělem a nenechá jedinou část vašeho těla suchou. Na konci masáže je ruční zakončení a možnost vzájemného uspokojování s masérkou a společné sprchy.

Pussycat masáž

Do sytosti si můžete užít uspokovani masérky.Lasička, která vás bude bavit několikrát v různých variacích, například v pozici 69! Zahrnuje masáž B2B pro dobrou relaxaci před velkým finále...

Klasicka eroticka masáž + B2B

Klasická erotická masáž - je čas plný vášně a touhy. Jemné dotyky masérky zrelaxují každou část vašeho těla. Masérka se vás bude dotýkat nejen rukama, ale k masáži použije i celé své žhavé tělo. Bude se po vás klouzat prsy i zadečkem. Masáž je završená ručním zakončením. Před/Po masáži je možnost společné sprchy. 

​​Ruční masáž + HE

Klasická erotická masáž - je čas plný vášně a touhy. Jemné dotyky masérky zrelaxují každou část vašeho těla. Masérka se vás bude dotýkat nejen rukama, ale k masáži použije i celé své žhavé tělo. Bude se po vás klouzat prsy i zadečkem. Masáž je završená ručním zakončením. Před/Po masáži je možnost společné sprchy. 

Lingam masáž

Cely masaz masérka bude pracovat pouze s vaším nejcitlivějším místem ... Tuto masáž provádějí pouze masérky, které byly proškoleny v různých manuálních technikách a obdržely mezinárodní klasifikaci (potvrzuje to diplom)....

bottom of page